Biuro rachunkowe Żory

Prowadzenie biznesu może być ekscytujące i korzystne, ale zarządzanie finansami i księgowością często stanowi duże wyzwanie. Dlatego kluczowe jest skorzystanie z profesjonalnych usług księgowych, takich jak te oferowane przez Biuro Rachunkowe Żory, które jest częścią naszego zespołu specjalistów w dziedzinie księgowości - Cavus.

Od wielu lat pomagamy przedsiębiorcom prowadzić księgowość w formie:

 • karty podatkowej,
 • ryczałtu,
 • książki przychodów i rozchodów,
 • księgi handlowej.

798 735 047

Zostań naszym Klientem!

Otaczamy naszych Klientów staranną opieką. Odpowiadamy na Wasze pytania i sami je wyprzedzamy podpowiadając korzystne rozwiązania.


Zadzwoń: 798 735 047
 

Zakres przykładowych usług

 • Opracowanie planu kont i polityki rachunkowości
 • Obsługa kadrowo-płacowa
 • Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami w systemie komputerowym
 • Sporządzanie miesięcznych i rocznych deklaracji podatkowych i składanie ich do właściwych urzędów
 • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych / składanie ich do US i KRS
 • Sporządzanie / składanie sprawozdań do GUS i NBP
 • Sporządzanie raportów dla klienta, w tym dla podmiotów z dużych grup kapitałowych notowanych na światowych giełdach (US GAAP, MSSF)
 • Przygotowywanie wniosków kredytowych w tym sporządzanie prognoz finansowych
 • Analizę kosztów i pomoc w ich restrukturyzacji
 • Monitoring należności i zobowiązań
 • Współpracę z biegłymi rewidentami podczas audytów
 • Wyprowadzenie zaległości powstałych przed zawarciem umowy
 • Reprezentację klienta przed US, ZUS, PIP również w zakresie kontroli

Bezpłatna wycena usług

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, wypełnij poniższy formularz, a odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak to możliwe.


  Administratorem jest CAVUS Dorota Adamczuk Polityka prywatności

  Usługi Księgowe Żory

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, Biuro Rachunkowe Żory jest w stanie oferować szeroki zakres usług księgowych, dostosowanych do różnych typów księgowości. Niezależnie od rodzaju prowadzonej firmy, jesteśmy w stanie pomóc. Każdemu klientowi oferujemy indywidualne podejście, biorąc pod uwagę specyfikę obsługiwanej jednostki, branżę, w której się porusza, a także indywidualne potrzeby. W naszym biurze tworzymy nieszablonowe modele współpracy, dostosowane do Twojego biznesu.

  Księgowość Żory

  Nasze usługi księgowe obejmują pełną księgowość, dostosowaną do Twoich potrzeb. Oferujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, sporządzanie miesięcznych i rocznych deklaracji podatkowych, a także składanie ich do właściwych urzędów. Nasze biuro księgowe w Żory posiada niezbędne uprawnienia do prowadzenia księgowości na każdym poziomie.

  Doradztwo Podatkowe

  Poza usługami księgowymi, oferujemy również profesjonalne doradztwo podatkowe. W przypadku skomplikowanych sytuacji, nasze biuro księgowe współpracuje z doradcą podatkowym, aby zapewnić Ci najlepsze rozwiązania.

  Zwroty Podatku

  Jeżeli jesteś uprawniony do zwrotu podatku, nasze biuro księgowe w Żory pomoże Ci w jego uzyskaniu. Zajmujemy się przygotowaniem wszystkich niezbędnych dokumentów i formalności.

  Kredyty i Leasingi

  Oferujemy również pomoc w przygotowaniu wniosków kredytowych, w tym sporządzanie prognoz finansowych. Jesteśmy również w stanie pomóc Ci w negocjowaniu warunków umowy leasingowej. Dzięki naszej pomocy, procesy te będą łatwiejsze i mniej stresujące.

  Dofinansowania

  Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, jesteśmy w stanie pomóc Ci uzyskać dofinansowanie na rozwój Twojego biznesu. Nasze biuro księgowe w Żory pomoże Ci przygotować wniosek o dofinansowanie i przejść przez cały proces aplikacyjny.

  Co nas wyróżnia

  Kompleksowość Usług

  Prowadzimy naszych Klientów od biznesplanu przez całą działalność. Nasza oferta jest przystosowana do różnych typów księgowości, co oznacza, że niezależnie od rodzaju prowadzonej firmy, jesteśmy w stanie pomóc.

  Terminowość

  Staramy się, by nasze rozliczenia były rzetelne i przygotowane na czas. Nasze biuro księgowe Racibórz gwarantuje terminowość i rzetelność.

  Niskie Ceny

  Nasze ceny są zawsze wyważone w taki sposób, by Klient oszczędzał. Współpraca z naszym biurem rachunkowym pozwala zminimalizować koszty w Twojej firmie.

  Zgodność z RODO

  Nasza działalność jest całkowicie zgodna z RODO. Dbamy o prywatność naszych Klientów i zapewniamy bezpieczeństwo ich danych.

   

  Dlaczego wybrać Biuro Rachunkowe Żory?

  Eksperci w dziedzinie księgowości

  Jako eksperci w dziedzinie księgowości, Biuro Księgowe Racibórz jest w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia księgowości na każdym poziomie.

  Indywidualne podejście

  Rozumiemy, że każdy biznes jest inny. Dlatego dostosowujemy nasze usługi do Twoich indywidualnych potrzeb. Biorąc pod uwagę specyfikę obsługiwanej jednostki, branżę, w której się porusza, a także indywidualne potrzeby każdego Klienta, tworzymy nieszablonowe modele współpracy.

  Współpraca z doradcą podatkowym

  W przypadku skomplikowanych sytuacji, nasze biuro księgowe współpracuje z doradcą podatkowym, aby zapewnić Ci najlepsze rozwiązania.

  Biuro księgowe Żory

  Jeżeli szukasz profesjonalnego i zaufanego biura księgowego, wybór Biuro Rachunkowe Żory będzie idealny. Nasze usługi są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb, a nasi specjaliści są zawsze gotowi do pomocy. Skontaktuj się z nami już dziś i odkryj, jak możemy pomóc Ci w prowadzeniu Twojego biznesu.

  Świadczymy usługi najwyższej jakości, obsługujemy małe i duże przedsiębiorstwa, pomagamy w finansowaniu biznesu, a także zajmujemy się rozliczeniami rocznymi i zwrotami podatku.

  PANEL KLIENTA