Biuro rachunkowe Racibórz

Chociaż prowadzenie biznesu może być ekscytujące i korzystne, zarządzanie finansami i księgowością często stanowi duże wyzwanie. Dlatego kluczowe jest skorzystanie z profesjonalnych usług księgowych, takich jak te oferowane przez Biuro Księgowe Racibórz.

Od wielu lat pomagamy przedsiębiorcom prowadzić księgowość w formie:

 • karty podatkowej,
 • ryczałtu,
 • książki przychodów i rozchodów,
 • księgi handlowej.

798 735 047

Zostań naszym Klientem!

Otaczamy naszych Klientów staranną opieką. Odpowiadamy na Wasze pytania i sami je wyprzedzamy podpowiadając korzystne rozwiązania.


Zadzwoń: 798 735 047
 

Zakres przykładowych usług

 • Opracowanie planu kont i polityki rachunkowości
 • Obsługa kadrowo-płacowa
 • Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami w systemie komputerowym
 • Sporządzanie miesięcznych i rocznych deklaracji podatkowych i składanie ich do właściwych urzędów
 • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych / składanie ich do US i KRS
 • Sporządzanie / składanie sprawozdań do GUS i NBP
 • Sporządzanie raportów dla klienta, w tym dla podmiotów z dużych grup kapitałowych notowanych na światowych giełdach (US GAAP, MSSF)
 • Przygotowywanie wniosków kredytowych w tym sporządzanie prognoz finansowych
 • Analizę kosztów i pomoc w ich restrukturyzacji
 • Monitoring należności i zobowiązań
 • Współpracę z biegłymi rewidentami podczas audytów
 • Wyprowadzenie zaległości powstałych przed zawarciem umowy
 • Reprezentację klienta przed US, ZUS, PIP również w zakresie kontroli

Bezpłatna wycena usług

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, wypełnij poniższy formularz, a odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak to możliwe.


  Administratorem jest CAVUS Dorota Adamczuk Polityka prywatności

  Usługi Księgowe Racibórz

  Biuro Księgowe Racibórz to zespół specjalistów w dziedzinie księgowości, którzy oferują szeroki zakres usług księgowych. Przyjmując pod uwagę specyfikę obsługiwanej jednostki, branże, w której się porusza, a także indywidualne potrzeby każdego Klienta, w Biurze Rachunkowym Cavus tworzymy nieszablonowe modele współpracy1. Nasza oferta jest dostosowana do różnych typów księgowości, co oznacza, że niezależnie od rodzaju prowadzonej firmy, jesteśmy w stanie pomóc.

  Księgowość

  Nasze usługi księgowe obejmują pełną księgowość, dostosowaną do Twoich potrzeb. Oferujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, sporządzanie miesięcznych i rocznych deklaracji podatkowych, a także składanie ich do właściwych urzędów. Nasze biuro księgowe Racibórz posiada niezbędne uprawnienia do prowadzenia księgowości na każdym poziomie.

  Doradztwo Podatkowe

  Poza usługami księgowymi, oferujemy również profesjonalne doradztwo podatkowe. W przypadku skomplikowanych sytuacji, nasze biuro księgowe współpracuje z doradcą podatkowym, aby zapewnić Ci najlepsze rozwiązania.

  Zwroty Podatku

  Jeżeli jesteś uprawniony do zwrotu podatku, nasze biuro księgowe Racibórz pomoże Ci w jego uzyskaniu. Zajmujemy się przygotowaniem wszystkich niezbędnych dokumentów i formalności.

  Kredyty

  Oferujemy również pomoc w przygotowaniu wniosków kredytowych, w tym sporządzanie prognoz finansowych. Dzięki naszej pomocy, proces ubiegania się o kredyt będzie łatwiejszy i mniej stresujący.

  Leasingi

  Jesteśmy w stanie pomóc Ci w negocjowaniu warunków umowy leasingowej. Nasz zespół specjalistów jest zawsze do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci wybrać najkorzystniejszą ofertę.

  Dofinansowania

  Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, jesteśmy w stanie pomóc Ci uzyskać dofinansowanie na rozwój Twojego biznesu. Nasze biuro księgowe Racibórz pomoże Ci przygotować wniosek o dofinansowanie i przejść przez cały proces aplikacyjny.

  Co nas wyróżnia

  Kompleksowość Usług

  Prowadzimy naszych Klientów od biznesplanu przez całą działalność. Nasza oferta jest przystosowana do różnych typów księgowości, co oznacza, że niezależnie od rodzaju prowadzonej firmy, jesteśmy w stanie pomóc.

  Terminowość

  Staramy się, by nasze rozliczenia były rzetelne i przygotowane na czas. Nasze biuro księgowe Racibórz gwarantuje terminowość i rzetelność.

  Niskie Ceny

  Nasze ceny są zawsze wyważone w taki sposób, by Klient oszczędzał. Współpraca z naszym biurem rachunkowym pozwala zminimalizować koszty w Twojej firmie.

  Zgodność z RODO

  Nasza działalność jest całkowicie zgodna z RODO. Dbamy o prywatność naszych Klientów i zapewniamy bezpieczeństwo ich danych.

   

  Dlaczego wybrać Biuro Rachunkowe Racibórz?

  Eksperci w dziedzinie księgowości

  Jako eksperci w dziedzinie księgowości, Biuro Księgowe Racibórz jest w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia księgowości na każdym poziomie.

  Indywidualne podejście

  Rozumiemy, że każdy biznes jest inny. Dlatego dostosowujemy nasze usługi do Twoich indywidualnych potrzeb. Biorąc pod uwagę specyfikę obsługiwanej jednostki, branżę, w której się porusza, a także indywidualne potrzeby każdego Klienta, tworzymy nieszablonowe modele współpracy.

  Współpraca z doradcą podatkowym

  W przypadku skomplikowanych sytuacji, nasze biuro księgowe współpracuje z doradcą podatkowym, aby zapewnić Ci najlepsze rozwiązania.

  Księgowość Racibórz

  Jeżeli szukasz profesjonalnego i zaufanego biura księgowego, wybór CAVUS będzie idealny. Nasze usługi są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb, a nasi specjaliści są zawsze gotowi do pomocy. Skontaktuj się z nami już dziś i odkryj, jak możemy pomóc Ci w prowadzeniu Twojego biznesu.

  PANEL KLIENTA