Rozliczenie podatku Rybnik

Zapraszamy mieszkańców z Rybnika i okolic, do skorzystania z usługi rozliczenia dochodu rocznego w Polsce. Wykonujemy rozliczenia zawsze zgodnie z obowiązującymi przepisami, stosujemy wszystkie zgodne z prawem ulgi i odliczenia.

Co roku zarówno osoby prywatne, jak i podmioty gospodarcze mają obowiązek wypełnienia zeznania podatkowego. Aby wszystko zostało przeprowadzone we właściwy sposób, a w dokumencie nie pojawiły się żadne błędy, możesz skorzystać z usługi rozliczenia rocznego podatku dochodowego PIT oferowanej przez nasze biuro rachunkowe CAVUS w Rybniku.

Na podstawie dostarczonych przez Ciebie dokumentów wypełnimy odpowiedni wniosek oraz deklaracje, które złożymy we właściwym Urzędzie Skarbowym. Obliczając podatek samodzielnie, mógłbyś się pomylić. Nie tylko na niekorzyść urzędu, ale i swoją. Dlatego warto zlecić to zadanie nam. Wypełniając Twoje roczne rozliczenie, weźmiemy pod uwagę wszystkie możliwe ulgi podatkowe, które niejednokrotnie są modyfikowane.

W ramach usługi oferowanej przez nasze biuro dokonujemy rozliczenia:

  • sporządzanie rozliczeń rocznych w tym, np PIT 28, PIT 36, PIT 36L, PIT 37, PIT 38, PIT 39U wraz z załącznikami np. PIT B, PIT ZG
  • sporządzanie rozliczeń rocznych dla spółek, fundacji stowarzyszeń

Zostań naszym Klientem!

Otaczamy naszych Klientów staranną opieką. Odpowiadamy na Wasze pytania i sami je wyprzedzamy podpowiadając korzystne rozwiązania.


Zadzwoń: 798 735 047
 

Bezpłatna wycena usług

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, wypełnij poniższy formularz, a odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak to możliwe.


    Administratorem jest CAVUS Dorota Adamczuk Polityka prywatności

    PANEL KLIENTA