Dofinansowania Dotacje Rybnik

Zapraszamy do naszego biura rachunkowego osoby chętne otworzyć działalność gospodarczą. Zajmujemy się przygotowaniem profesjonalnych biznesplanów oraz wniosków o dofinansowanie. Przygotowujemy też wnioski szkoleniowe, stażowe, a także refundacyjne.

Chcesz uzyskać dofinansowanie do swojej działalności? Jeśli zależy Ci na tym, aby wszystko przebiegło szybko i bezproblemowo wybierz biuro rachunkowe CAVUS w Rybniku. Przez wszystkie lata naszej pracy udało nam się zdobyć wiele form pomocy dla naszych Klientów. Wystarczy, że umówisz się z nami na spotkanie w celu przeanalizowania możliwości finansowych dla Twojej firmy. Po przeanalizowaniu informacji zebranych podczas spotkania, zaproponujemy Ci konkretne źródła finansowania Twojego biznesu.

Podczas spotkań dopracujemy wszystkie elementy, a następnie przygotujemy kompletną dokumentację konkursową.

Zapraszamy do naszego biura w Rybniku, gdzie stworzymy dla Ciebie biznesplan i pomożemy Ci zdobyć dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej, przygotowując specjalny wniosek. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez e-mail podany na stronie.

Uzyskanie dofinansowania z CAVUS jest prostsze, niż myślisz.

Zostań naszym Klientem!

Otaczamy naszych Klientów staranną opieką. Odpowiadamy na Wasze pytania i sami je wyprzedzamy podpowiadając korzystne rozwiązania.


Zadzwoń: 798 735 047
 

Przykładowe wnioski o dofinansowanie

  • wniosek wraz z biznesplanem dla osoby ubiegającej się o dofinansowanie na rozpoczecie działalności
  • wnioski szkoleniowe
  • wnioski refundacyjne

Bezpłatna wycena usług

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, wypełnij poniższy formularz, a odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak to możliwe.


    Administratorem jest CAVUS Dorota Adamczuk Polityka prywatności

    PANEL KLIENTA